Privātuma politika

Mūsu datu aizsardzības politika īsumā

  • Jūsu personas dati nekad un nekādā veidā netiks izmantoti ļaunprātīgi.
  • Jūsu kontaktinformācija un personas dati nekad netiks izsniegti trešajām pusēm, ja vien to nepieprasa likums.
  • Jums netiks sūtītas nelūgtas e-pasta vēstules, kuras Jūs nebūsiet pieprasījis (izņemot svarīgas darījumu e-pasta vēstules, kā mūsu klientam).
  • Tāpat katru reizi tiek piedāvāta iespēja vienkārši un ātri atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas.

Personīgo datu savākšana un apstrāde

Personīgie dati ir informācija, kas Jūs identificē, t.i., Jūsu vārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese, bankas kartes numurs www.quadrent.lv ievāc Jūsu personīgos datus, līguma, garantijas vai drošības vēstuļu noformēšanai.

Personīgo datu izmantošana un izpaušana

www.quadrent.lv izmantos Jūsu personīgos datus, lai sniegtu Jums pieeju īpašai informācijai, vai arī, lai uzturētu ar Jums sakarus. www.quadrent.lv nepārdos informāciju trešajām pusēm. www.quadrent.lv darbinieki apņemas cienīt Jūsu datu konfidencialitāti un pakļauties konfidencialitates neizpaušanas līgumam (KNL).

Izvēles brīvība

Jūs kontrolējat visu informāciju par sevi, ko nosūtāt www.quadrent.lv. Bet, ja Jūs nolemjat neizpaust savus personas datus www.quadrent.lv, lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt kādai no pakalpojumiem. Lietotāji, kuri atsakās saņemt ziņas, var atteikties no šāda veida saziņas, rakstot mums uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ja Jūsu personiskā informācija ir mainījusies (piemēram, pasta indekss, e-pasta adrese, pasta adrese vai tālruņa numurs), lūdzu, paziņojiet mums par to.